Wypożyczalnia


Sklep


WAGI NOWORODKOWE

Waga Lekarska dla Niemowląt i Dzieci ANGELINA 20

waga angelinaCyfrowa waga Angelina MS-2400 baby scale zapewnia dokładne, bezpieczne i szybkie ważenie niemowląt (na leżąco) oraz małych dzieci (na siedząco) do 20 kilogramów.

Płaski profil szalki ułatwia przechowywanie wagi (nie zajmuje ona zbyt dużo miejsca) i może być schowana np. do szuflady stołu do pielęgnacji niemowląt. Precyzyjna funkcja HOLD, która zezwala na ważenie poruszających się w trakcie procesu ważenia niemowlaków. Lekko wyprofilowana platforma ważąca zintegrowana jest z wygodnymi uchwytami, co bardzo ułatwia przenoszenie wagi z miejsca na miejsce.

Waga Angelina Baby MS-2400 wyposażona jest w specjalnie wyprofilowane nakładki (na uchwyty), które po założeniu tworzą bezpieczną i wygodną powierzchnię do ważenia niemowląt.

Waga dla niemowląt TERRAILLON

Funkcja oblicznia różnicy między dwoma ostatnimi pomiarami pozwoli Ci zorientować się jak szybko przybiera na wadze Twoje maleństwo. Funkcja tarowania, odliczy masę np: ręcznika na którym położysz bobasa, a dzięki specjalnemu wyprofilowaniu, waga zapewni mu komfort i wygodę